XXIII NIEDZIELA

1.W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. – odpust w parafii na Winnicach – o godz. 1800.

2.RÓŻANIEC FATIMSKI – 13.09.br(środa) – zapraszamy na godz.2100 na kolejną procesję z figurą MB z Fatimy i modlitwą na Różańcu .

3.W piątek wspomnienie NMP Bolesnej.

4 Spotkanie dla rodziców dzieci z klas III przed I Komunią św- będzie 24 września  w niedzielę po Mszy św. o godz.1200. Zgodnie z postanowieniem Episkopatu – dzieci przygotowują się do I Komunii św. w swojej parafii niezależnie do której szkoły uczęszczają.  

Dzieci z klas III z naszej parafii zapraszamy z rodzicami w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 1200.

5.Składającym ofiary na budowę naszego kościoła – serdeczne Bóg zapłąć.

6.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut.

7.Zapraszamy młodych , którzy w tym roku byli bierzmowani na spotkanie z animatorami i księdzem –  w piątek o godz. 1900 w sali parafialnej.

8.Dzieci zapraszamy na spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.1000 w Sali parafialnej.

9.Dwóch naszych ministrantów – Jacek Kuczak i Jakub Kruszyński ks.Biskup w Rokitnie ustanowił lektorami dla naszej parafii. Gratulujemy nowym lektorom i ich rodzicom.

Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz.1000.

Chętnych chłopców na ministrantów zapraszamy do zapisania się w zakrystii po Mszy św.

10.W sobotę 16 września V Pielgrzymka Mężczyzn w Międzyrzeczu w sanktuarium I Męczenników Polski. Szczegóły na afiszach.

11.Prasa katolica

Intencje Mszalne       10. IX. 2017

  1. IX – PONIEDZIAŁEK :    

                 godz..700 –   + Czesława PAKUŁA – gregorianka 9

                      godz. 1800 –     + Wilhelm KOROTCZUK – 5r. Alicja TEWŁOWSKA

                                                                

  1. IX – WTOREK :

                              godz.  700  –      + Czesława PAKUŁA – gregorianka 10

                      godz. 1800 –  + Stanisław – 3r.                                                                                                                         

  1. IX – ŚRODA :

                    godz. 700 –    + Czesława PAKUŁA – gregorianka 11

                   godz.1800–    + Marek SZYMAŃSKI i zm. z rodziny                                                                      

  1. IX – CZWARTEK

                  godz 700 – + Czesława PAKUŁA – gregorianka 12

 godz. 1800 – +Władysław i Irena OLEJNICZAK i zm. z rodziny

                      

  1. IX –  PIĄTEK

 godz.700 –  + Czesława PAKUŁA– gregorianka 13

 godz.1800 –  + Stanisław  ORZECHOWSKI – 24 r.

 

  1. IX – SOBOTA

                   godz. 700 – + Czesława PAKUŁA – gregorianka 14

                   godz 1630 – Dziękczynno -błagalna w 50 r. s. małżeństwa

                                            Doroty i Jerzego DOBRZYŃSKICH    

 godz. 1800 –+Józefa WOJEWODA – 35 r.

 

  1. IX – NIEDZIELA

godz. 830 – Dziękczynno-błagalna w 24 urodziny Marka

 

godz.1030– + Czesława PAKUŁA – gregorianka 15

 

godz. 1200 +Maria i Antoni BUDREWICZ – 22 r.

 

godz. 1800-W intencji dzieci –Zofi,Aleksandry,Marii,Emilii

Prasa katolicka.