Ogłoszenia na 22 niedzielę zwykłą

  1. Od poniedziałku – Msze św. w tygodniu rano o godz.7,00 i wieczorem o godz.18,00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
  2. W liturgii wspominamy w czwartek św. Grzegorza Wielkiego.
  3. Msza sw. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 8.00.
  4. W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca.
  5. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po modlitwie o powołania kapłańskie i zakonne .
  6. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz.17,00.Codziennie pół godziny przed Mszą św. jest możliwość spowiedzi św. W tym tygodniu zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież na rozpoczęcie nowego roku szkolnego do spowiedzi św.
  7. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8,30 z modlitwą I soboty miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, prosimy o zgłaszanie chorych, którzy chcieliby skorzystać z sakramentów.
  8. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  9. Witamy w naszej parafii Ks. dr. Marcina Napadło , który z woli Ks. Biskupa jako rezydent będzie służył pomocą w duszpasterstwie naszej parafii. Możemy zamawiać również intencje Mszalne u ks. Marcina szczególnie w dniach , które na planie intencji oznaczymy kropkami – plan intencji wywieszamy w gablocie i na tablicach w kościele.  
  10. Prasa katolicka.