III NIEDZIELA WIELKANOCNA

9 kwietnia 2016
Ks. Krzysztof Skokowski

1. Rozpoczynamy dzisiaj VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pt. „Gdy usłyszeli Ewangelię , przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa. Mamy nieustannie formować się do słuchania i czytania Słowa Bożego gdyż jest ono żródłem ewangelizacji.Okazją do tego są spotkania w każdą środę o godz. 19,00 Kręgu Biblijnego w sali parafialnej.

2.W środę po Mszy św. wieczornej będzie nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy z adoracją Najświętszego Sakramentu.

3.W czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy młodych z naszej parafii zainteresowanych wyjazdem na ŚDM w Krakowie.

4.W przyszłą niedzielę – niedziela DOBREGO PASTERZA – Tydzień Modlitw o Powołania.
5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch – 28 maja.Chciejmy skorzystać w roku miłosierdzia z tej okazji przejścia przez Bramę Miłosierdzia w bazylice św. Piotra i innych sanktuariach. Szczegóły w zakrystii po Mszy św.
6.Skladajacym ofiary na budowę naszego kościoła i rodzinie , która ufundowała drzwi od strony zakrystii – serdeczne Bóg zapłać.
7.Rocznica I Komunii Św.
W niedzielę 9 maja o godz. 12,00 będziemy uroczyście przeżywać I rocznicę Komunii św. dzieci z klas III . Prosimy o zaplanowanie przygotowania tej uroczystości.

8.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie