XVII NIEDZIELA

23 lipca 2016
Ks. Krzysztof Skokowski

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    24. VII. 2016

NA XVII NIEDZIELĘ W ROKU KOŚCIELNYM

  1. Przez całe wakacje Msza św. w tygodniu od wtorku do soboty tylko wieczorem o godz. 1800 a w poniedziałki tylko rano o godz. 7 00.

Jutro również Msza św. wieczorem o godz. 1800 z poświęceniem pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców i będących w podróży.

  1. Kancelaria parafialna czynna tylko w czwartek od godz. 1600 do 1700.
  2. Składającym ofiary na kopułę naszej wieży – serdeczne Bóg zapłać.

Na kącie parafialnym jest około 10 tyś. zł. Dlatego prosimy o dobrowolne wpłaty aby było czym zapłacić. Już jest wszystko przygotowane i wkrótce kopułę będziemy chcieli umieścić na wieży. Bóg zapłać za wszelką hojność w tym dziele.

  1. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  2. Jutro świąteczne wspomnienie św. Jakuba Apostoła we wtorek wspomnienie Św.Joachima i Anny – Rodziców NMP , w piątek wspomnienie Św. Marty.

6.Od środy gościmy w naszej parafii blisko 40 młodych pielgrzymów z Włoch w tym 3 włoskich księży , którzy jutro po Mszy św. o godz. 1000 wyjadą do Krakowa na ŚDM. Składamy podziękowanie wszystkim rodzinom z naszej parafii , które goszczą u siebie w domu młodzież z Włoch – Bóg zapłać.

Papież Franciszek przyjedzie do Krakowa w środę a w czwartek 28 lipca będzie w Częstochowie na Jasnej Górze .Na to spotkanie w Częstochowie udający się nie muszą mieć żadnych biletów wstępu na plac Jasnej Góry.

W zakrystii mamy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania z Ojcem Św. na Jasnej Górze – chętnych na wyjazd swoimi samochodami prosimy o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy św.

  1. Prasa katolicka.

 

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie