XXV NIEDZIELA

17 września 2016
Ks. Krzysztof Skokowski

1.Dzieci z klas III  z naszej parafii – zapraszamy wraz z rodzicami w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 1200. Prosimy o pozostawienie dla tych dzieci kilku ławek z przodu przy ołtarzu.Niedzielna Eucharystia dzieci z rodzicami to czas bliższego przygotowania do I Spowiedzi i Komunii Św.

  1. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od 1600 do 1700.

3.W środę po Mszy św. nowenna do MBNP z adoracją Najświętszego Sakramentu.

4.We wszystkich parafiach w naszej ojczyźnie dzisiaj składka do puszek po Mszy św. na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

Ks.Proboszcz Marek z terenu dotkniętego tą tragedią przysłał do nas list z podziękowaniem za dzisiejsze ofiary jakie złożymy oraz dziękuje nam za czas ich pobytu z młodzieżą z Włoch w naszej parafii.List jest na tablicy przy wyjściu z kościoła.

5.W przyszłą niedzielę będziemy gościć na wszystkich Mszach św. O.Karmelitę z Poznania dla uczczenia św. Tereski od Dzieciątka Jezus,

której obraz jest od początku naszej wspólnoty parafialnej obecny pośród nas i wraz z obrazem MBNP został przywieziony z Bukowiny.

6.Spotkania dla kandydatów do bierzmowania gupa starsza (1 klasy szkoły średniej) w piątek o godz. 1900 w sali parafialnej. Grupa młodsza z III klas gimnazjum w sobotę o godz.900.

7.W środę święto św. Mateusza Apostoła w w piątek wspomnienie św. O.Pio

8.W niedzielę 2 października pielgrzymujemy do Rokitna z Żywym Różańcem – zapraszamy.

9.Składającym ofiary na budowę kościoła – serdeczne Bóg zapłać.

10.W parafii naszej gościmy ks.dyrektora Instytutu Filozoficzno – Teologicznego w Zielonej Górze – ks.dr Mariusza Jagielskiego.

11.Oaza Dzieci Bożych w sobotę o godz.11

12.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie