Ł A D O W A N I E

XXIV NIEDZIELA

1.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 będzie spotkanie dla rodziców dzieci z klas III przed I Komunią św. Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii z klas III na Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 1200. Prosimy o pozostawienie wolnych miejsc dla tych dzieci w pierwszych ławkach. Przygotowanie w parafii do I Komunii jest dla wszystkich dzieci z parafii niezależnie do której szkoły dzieci uczęszczają.

 

2.W poniedziałek   – wspomnienie w liturgii św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży, w  czwartek wspomnienie  świąteczne św. Mateusza Apostoła, w  sobotę wspomnienie św. Ojca Pio.

 

3.Składającym ofiary na budowę kościoła  – serdeczne Bóg zapłać.  Za wszelką życzliwość dla swojej parafii – Bóg zapłać

Dzisiaj składka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny.

 

4.Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 1600 do godz. 1700.

 

5.Prosimy o zapisywanie się na pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna na 7 października br.

 

6.Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania :

W piątek na godz.1800 zapraszamy młodzież z klas pierwszych szkoły średniej .                                                                                                                                                                                 W sobotę na godz. 900 zapisy do Bierzmowania dla uczniów klas III z gimnazjum.

 

7.Poświęcenie tornistrów i wszelkich przyborów szkolnych dla pierwszoklasistów i wszystkich chętnych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.1200.  

 

    1. Prasa katolicka.

                                                                                            Intencje Mszalne       17. IX. 2017

      1. IX – PONIEDZIAŁEK :    

                   godz..700 –   + Czesława PAKUŁA – gregorianka 16

                   godz. 1800 –     + Janina i zm. męża i dzieci

                                                                

      1. IX – WTOREK :

                      godz.  700  –      + Czesława PAKUŁA – gregorianka 17

                      godz. 1800 –  + Bolesław , Waldemar DOBRYCHŁOP

                                        + Tomasz , Walentyna JAKUBOWSCY                                                                                                                         

      1. IX – ŚRODA :

                    godz. 700 –    + Czesława PAKUŁA – gregorianka 18

                   godz.1800–                                                                          

      1. IX – CZWARTEK

                  godz. 700 – + Czesława PAKUŁA – gregorianka 19

                  godz. 1800 –Dziękczynno-błagalna w 40 r. s. małżeństwa

                         Ireny i Aleksandra  NISZTUK

                      

      1. IX –  PIĄTEK

                  godz.700 –  + Czesława PAKUŁA– gregorianka 20

                  godz.1800 –  Dziękczynno-błagalna w 45 r. s. małżeństwa

                            Teresy i Stanisława OLEJNIK

 

      1. IX – SOBOTA

                   godz. 700 – + Czesława PAKUŁA – gregorianka 21

                   godz 1500 –  ślub – Kołdyk – Sobkowiak    

                  godz. 1800 –+Czesława , Stanisław

 

      1. IX – NIEDZIELA

                   godz. 830 – + Czesława PAKUŁA – gregorianka 22

                   godz.1030– + Helena ,Walenty ,Włodzimierz SZYMCZAK

                  godz. 1200 +Tomasz – 18 r.

                  godz. 1800-+ Jadwiga – 1 r. i  Marcjan  SZAJ

                       

                     

Najnowsze wpisy

Archiwa

Kategorie