Ogłoszenia na XXIV niedzielę zwykłą

20 września 2018
Ks. Krzysztof Skokowski

1.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 będzie spotkanie dla rodziców dzieci z klas III przed I Komunią św. Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii z klas III na Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 1200. Prosimy o pozostawienie wolnych miejsc dla tych dzieci w pierwszych ławkach. Przygotowanie w parafii do I Komunii jest dla wszystkich dzieci z parafii niezależnie do której szkoły dzieci uczęszczają.

 

2.We wtorek   – wspomnienie w liturgii św. Stanisława Kostki – patrona i  młodzieży.Z tej okazji zapraszamy dzieci , młodzież i kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 1800. Po Eucharystii będzie wieczór uwielbienia i spotkanie w sali – agapa. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z adoracją do godz.1900.W  piątek wspomnienie  świąteczne św. Mateusza Apostoła.

 

3.Mamy w planie zakup nowych organ do naszego kościoła.Prosimy kto chce  być fundatorem tych organ o zgłoszenie się w zakrystii lub wpłatę na konto parafialne z dopiskiem „Organy” lub do koperty też z tytułem „Organy”.Koperty przy wyjściu z kościoła. W ubiegłą niedzielę kilka rodzin zadeklarowało wpłatę na kwotę12 tyś. zł. Na dobre organy trzeba kwotę kilka razy większą. W planie jest też tynkowanie  wieży kościoła – klatki schodowej prowadzącej na chór naszego kościoła. .  Za wszelką hojność dla swojej parafii – Bóg zaplać.

Dzisiaj składka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny.

 

4.Zapraszamy na pielgrzynkę Żywego  Różańca do Rokitna – zapisy w zakrystii po Mszy św.

 

5.Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 1600 do godz. 1700.

 

6.Prasa katolicka

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie