Ogłoszenia na XXV niedzielę zwykłą

24 września 2018
Ks. Krzysztof Skokowski

1.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1200 będzie spotkanie dla rodziców dzieci z klas III przed I Komunią św. Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii z klas III na Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 1200. Prosimy o pozostawienie wolnych miejsc dla tych dzieci w pierwszych ławkach. Przygotowanie w parafii do I Komunii jest dla wszystkich dzieci z parafii niezależnie do której szkoły dzieci uczęszczają.

 

2.W czwartek wspominamy w liturgii św. Wincentego a Paulo w piątek św. Wacława a w sobotę św. Archaniołów Michała , Gabriela i Rafała.

 

3.Mamy w planie zakup nowych organ do naszego kościoła. Kilka rodzin zadeklarowało już około 20 tyś zł..  Prosimy kto chce  być fundatorem tego instrumentu o zgłoszenie się w zakrystii lub wpłatę na konto parafialne z dpoiskiem „Organy” lub do koperty też z tytułem „Organy”.Koperty przy wyjściu z kościoła. W planie jest też tynkowanie  wieży kościoła – klatki schodowej prowadzącej na chór naszego kościoła.   Za wszelką hojność dla swojej parafii – Bóg zaplać.

 

4.Zapraszamy na pielgrzynkę Żywego  Różańca do Rokitna  6 października– zapisy w zakrystii po Mszy św.

 

5.W marcu przyszłego roku planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świetej. Zapisy i szczegóły w zakrystii po Mszy św. Spotkanie dla wszystkich chętnych i zainteresowanych tą pielgrzymką do Ziemi Świetej w tym tygodniu w czwartek o godz. 1900 w sali parafialnej.

 

6.Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 1600 do godz. 1700.

 

7.Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VII będzie w sobotę o godz. 900 w sali parafialnej.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie