Ogłoszenia parafialne na XXVI niedzielę zwykłą

1 października 2018
Ks. Krzysztof Skokowski

1.W sobotę 6 października Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna.Z naszej parafii do Rokitna wyjazd o godz.830 – zbiórka przy krzyżu na dolnym parkingu. Mamy jeszcze wolne miejsca w autobusie , chetnych zapraszamy do zakrystii aby się zapisać na tę pielgrzymkę.

Codziennie – od jutra – modlimy się Różańcem po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 1730.

Różaniec dla dzieci w środę o godz.1700.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 będzie   poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III przed I Komunią Św.

 

2.W tym tygodniu I czwartek ,piątek i sobota  miesiąca. Msza św. w sobotę o godz. 700 ze względu na pielgrzymkę.

Spowiedź św. w piątek od godz. 1700.

3.W czwartek po Różańcu spotkanie  Przyjaciół Paradyża.

W sobotę odwiedziny chorych od godz.800.

Krąg biblijny ma swoje spotkania w środę po Mszy św.

Oaza młodzieżowa w piątek od godz.1800.

4.W tym tygodniu w liturgii wspominamy w poniedziałek św. Teresę od Dzieciątka Jezus ( karmelitankę) – Jej obraz jest od początku w naszej parafii. W niedzielę 14 października przybędzie do nas O.Karmelita z Krakowa – odprawimy mały odpust ku Jej czci. We wtorek św. Aniołów Stróżów , w czwartek  św. Franciszka z Asyżu – odpust w tej parafi  w przyszłą niedzielę o godz. 1300. W piątek wspomnienie w liturgii – św. Faustyny Kowalskiej .

5.Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek od godz. 16 – 17.

6.Zachęcamy parafian do ufundowania nowego instrumentu organowego. Chętnych prosimy o wpłaty na konto lub do koperty z dopiskiem „organy” lub o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy św. Bóg zapłać.

 

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie