Liga Ministrancka

17 grudnia 2018
Ks. Krzysztof Skokowski

W sobotę 15 grudnia, na terenie naszej parafii odbyły się rozgrywki Ligi Ministranckiej.  W zawodach wzięli udział Ministranci z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze, Świętej Trójcy w Zielonej Górze i z naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się od Eucharystii. Następnie na hali sportowej zostały przeprowadzone mecze w dwóch kategoriach: Młodzik i Junior Młodszy. Sukcesem naszej parafii jest zwycięstwo najmłodszych ministrantów i II. miejsce w kategorii Junior Młodszy. Młodziki zakwalifikowały się do fazy rejonowej. Wystawiliśmy również reprezentację Juniorów Starszych, jednak z powodu braku zgłoszeń, nie musieli rozgrywać meczów. W tym przypadku regulamin przewiduje automatyczne przejście do kolejnej części ligi. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie