Ogłoszenia na IV niedzielę adwentu

24 grudnia 2018
Ks. Krzysztof Skokowski

1.Jutro   –   Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. rano o godz.700. Konferencja Episkopatu Polski zachęca nas do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i zachowania religijnego wymiaru wieczerzy wigilijnej.

Msze św. pasterki –  o godz. 2200 i 2400.

Boże Narodzenie  – Msze św.  o godz.  1030 , 1200 i 1800.                                      

Nie będzie Mszy św. rannej o godz. 830.

W drugi dzień świąt Msze św. jak w każdą niedzielę.

Na pasterkach wspieramy  Fundusz Ochrony Dziecka i Matki. W drugi dzień świąt na KUL i Instytut Fil – Teolog.  w Zielonej Górze.

2. Składającym ofiary na budowę kościoła – serdeczne Bóg zapłać.

3.Składamy serdeczne podziękowanie parafianom, którzy ufundowali paczki dla ubogich z naszej parafii.  Nasze podziękowanie składamy parafianom z  PZC i młodym wolontariuszom   za ich bezinteresowną posługę w niesieniu pomocy ubogim z naszej parafii – Bóg zapłać.

4.Kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku – 02 stycznia.

 

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie