AKTYWNE FERIE

3 lutego 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

Jeśli ktoś podczas ferii odczuwał nudę… to z pewnością nie młodzież z duszpasterstwa młodzieży na Jędrzychowie. Ministranci pomagali duszpasterzom podczas wizyt kolędowych, schola uczestniczyła w warsztatach muzycznych a oaza przeżywała rekolekcje.

Część naszych oazowiczów odbyła rekolekcje ORAE (Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji). Podczas Eucharystii, adoracji, spotkań formacyjnych oraz integracji rozwijali swoje życie duchowe. Głównym celem tych ćwiczeń duchowych jest pogłębienie więzi z Panem Jezusem oraz inspiracja do tego, jak dzielić się swoją wiarą z innymi.

Schola parafialna wzięła udział w KAMUZO (Kurs Animatorów Muzycznych Oazy), który odbył się w Domu Rekolekcyjnym przy Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie w dniach
od 18 do 27 stycznia 2019 r. Są to rekolekcje Ruchu Światło-Życie, które przede wszystkim przygotowują do zaangażowania we wspólnocie Kościoła w ramach diakonii muzycznej. Ich celem jest pogłębienie życia wewnętrznego poprzez formację liturgiczną, modlitewną oraz kształcenie muzycznych umiejętności i pogłębianie wrażliwości muzycznej.

Cieszymy się, że młodzież naszej parafii rozwija swoje umiejętności i pogłębia życie duchowe, który chętnie dzieli się z nami.

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji
Kurs Animatorów Muzycznych Oazy

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie