OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

3 lutego 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1.Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Odwiedziliśmy około 1100 rodzin.  Wszystkim składamy podziękowanie za radość naszych spotkań – Bóg zapłać.

 2. Składamy podziękowanie parafianom , którzy przyczynili się do godnego przeżywania czasu Bożego Narodzenia w naszym kościele parafialnym  a zwłaszcza rodzinom , które ufundowały choinki oraz młodzieży z Oazy, scholi i ministrantom za wykonanie żłóbka i wszelkie prace pod przewodnictwem ks. Michała -Bóg zapłać.

3. Msza św. codziennie rano o godz. 700  i wieczorem  o godz. 1800 .

4.W tym tygodniu przypada I czwartek  miesiąca.

5.Kancelaria parafialna w poniedziałek i czwartek od godz. 16 do 17.

6.Składającym ofiary na budowę kościoła – serdeczne Bóg zapłać.

Do Środy Popielcowej będzie można jeszcze złożyć ofiarę na zakup nowego instrumentu organowego.Od Wielkiego Postu rozpoczniemy zbiórkę na malowanie naszego kościoła. Szczegóły podamy w stosownym czasie.Mamy już wykonanych wiele prac na chórze naszego kościoła.Chcielibyśmy na Wielkanoc udostępnić organistom i parafianom tę część kościoła.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie