Ogłoszenia na VII niedzielę zwykłą

25 lutego 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1.W tym tygodniu I  piątek i sobota miesiąca. W sobotę Msza św. z nabożeństwem  do Niepokalanego Serca NMP –  o godz. 830.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą św. a w piątek od godz. 1700 .

2. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 800.

3. Festyn Parafialny – dzisiaj o godz.1900 w sali parafialnej  spotkanie organizacyjne. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych – młodzież i dorosłych.  Będziemy dzielić się pomysłami i planować najbliższe działania na festyn – 23 czerwca w niedzielę.

4.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.1200 będzie spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią Św.

5.Zachęcamy mężczyzn do udziału w diecezjalnej pielgrzymce mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu dnia 7 marca br.W naszej parafii będziemy gościć obraz św. Józefa pod koniec maja br.

6.W tym tygodniu kończymy akcję zbiórki na zakup nowego instrumentu organowego do naszego kościoła.Prosimy kto może o złożenie dobrowolnej ofiary na ten cel w kopercie lub na konto naszej parafii – koperty przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie