Ogłoszenia na V niedzielę Wielkiego Postu

8 kwietnia 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 1715.

2. W piątek drogę krzyżową będziemy odprawiać idąc ulicami naszej parafii. Rozpoczniemy drogę krzyżową po Mszy św.  o godz. 1700. Pójdziemy ulicą – Szmaragdową , Diamentową , Kąpielową i zakończymy w kościele. Prosimy o zabranie ze sobą lampiony – znicze , które zaniesiemy na groby naszych wiernych zmarłych. Nie będzie drogi krzyżowej o godz. 1630 i 17,30.

3. Nasza parafia jest jednym z pięciu miejsc w diecezji, w którym odbędzie się spotkanie młodzieży z okazji Światowego Dnia Młodzieży. Zapraszamy młodzież w sobotę 13 kwietnia o godz. 18.00

4.W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa z poświęceniem palm w czasie każdej Mszy św.

 5. Na kwiaty do Bożego Grobu będziemy zbierać  ofiary w przyszłą niedzielę  po Mszach św.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie