Ogłoszenia na Niedzielę Palmową

15 kwietnia 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 1715.

2. Na kwiaty do Bożego Grobu będziemy zbierać  ofiary przy wyjściu z kościoła. Ofiary zebrane w W. Piątek są przeznaczone na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej. Zachęcamy do przybrania naszych krzyży przydrożnych na terenie parafii.

3.W najbliższych dniach planowana jest instalacja na chórze naszego kościoła nowego instrumentu organowego z nowym nagłośnieniem.Na zapłacenie brakuje kilku tysięcy zł. Kto by mógł dołożyć dobrowolną ofiarę na ten cel na konto parafii lub w zakrystii – serdeczne Bóg zapłać.

Taca z ubiegłej niedzieli wystarczyła na zapłacenie za ogrzewanie naszego kościoła. Wszystkim składamy-  serdeczne Bóg zapłać. W dalszym ciągu pozostawiamy do świąt włączone ogrzewanie.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie