OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

25 czerwca 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1.ODPUST  Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy imieniny patronki naszej wspólnoty parafialnej – Matki Bożej Nieustajacej Pomocy. Mszę św. odpustowa odprawiona będzie dzisiaj o godz. 1200. Po Mszy św. będzie procesja eucharystyczna . Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w naszym odpuście parafialnym. Na wszystkich Mszach św. Słowo Boże głosi nam Ojciec Redemptorysta z Głogowa. Po procesji zapraszamy wszystkich na kolejny nasz festyn parafialny. Składamy sedeczne podziękowanie tym parafianom , którzy trudzili się od dłuzszego czasu aby przygotować dla nas odpustowe spotkanie przy kościele. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i spotkania się przy stołach zastawionych darami serca jak i wspólnej zabawie zaplanowanej z ciekawym programem.

2.Jutro Narodzenie św. Jana Chrzciciela , w czwartek wspomnienie MBNPomocy , w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

3.Od czwartku przez całe wakacje Msza św.w tygodniu tylko wieczorem. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

4.Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od godz.1600 do godz.1700. Odwiedziny chorych w sobotę 29 czerwca od godz. 8.00.

5.Wszystkim na rozpoczynający się czas wakacji i urlopów – życzymy dobrego wypoczynku. Szczęść Boże. 7.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie