Ogłoszenia na XXVI niedzielę zwykłą

30 września 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1.We wtorek 1 października , rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego –  codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz.17,30.

2.W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W czwartek spotkanie Przyjaciół Paradyża po Mszy św. wieczornej. Spowiedź św. w piatek od godz. 1700. W sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 8,30. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8,00.

3.W sobotę pielgrzymujemy do Rokitna – zapraszamy wszystkich chętnych do naszego sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej – wyjazd autobusem o godz. 8,30 z naszego parkingu przy kościele.Można się zapisać w zkarystii po Mszy św. lub bezpośrednio w sobotę w autobusie.

4.We wtorek wspominamy w liturgii Św.Teresę od Dzieciatka Jezus – Jej obraz jest z nami od poczatku parafii, w srodę Św.Aniołów Stróżów.

5.Propozycja kapliczki przy wjeździe na teren naszej parafii – wstepny projekt możemy zobaczyć przy wyjściu z kościoła.Kto może i chce być fundatorem prosimy o wpłatę na konto parafii lub do koperty z dopiskiem ,kapliczka”.Obecnie na końcie parafialnym mamy około 7 tyś. złotych.Odnośnie wystroju naszego kościoła to wiemy że jest to wieloletni proces i możliwy tylko w miarę posiadanych środków.Zachęcamy do stałego zasilania konta parafialnego na te cele.Bóg zapłać.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie