Ogłoszenia na XXVIII niedzielę zwykłą

14 października 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1.Dzisiaj  Papieski Dzień –  Św. Jana Pawla II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2.W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego . Taca na misje.

3. W tym tygodniu wspominamy – we wtorek –   św. Teresę z Avila , we środę  św. Jadwigę Śląską  w czwartek   św. Ignacego Antiocheńskiego a w piątek św. Łukasza Ewangelistę .

4.Różaniec codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 1730.Dzieci mają nabożeństwo różańcowe w czwartek o godz.1630.

5.WYPOMINKI -Kartki na wypominki – imienną naszą pamięć w modlitwie za naszych wiernych zmarłych – można otrzymać przy wyjściu z kościoła . Wypełnione kartki imionami i nazwiskami naszych zmarłych – składamy na tacę lub w zakrystii po Mszy św. w terminie do 2 listopada.

6.Zachęcamy do ufundowania kapliczki maryjnej przy wjeździe do kościoła przy ul. Szmaragdowej – ofiary można wpłacać na konto parafii lub w kopertach ,które są na stoliku pod chórem.Bóg zapłać.

7.Dzisiaj nabożenstwo ku czci MB z Fatimy o godz. 1700.
13 października 1917 roku było ostatnie objawienie M.Bożej .Dzisiaj modlitwą różańcową i procesją z figurą MB z Fatimy wokół naszego kościoła podziękujemy Jej za przyjście do nas i całego świata.

8.W przyszłą niedzielę o godz. 1600 zapraszamy na spotkanie wszystkich pielgrzymów z ostatnich pielgrzymek oraz chętnych na następne .

9.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie