Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą

28 października 2019
Ks. Krzysztof Skokowski

1. W czwartek zakończenie nabożeństwa październikowego.
2. W piątek 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja na cmentarzu z modlitwami za naszych zmarłych rozpocznie się o godz. 1100. Po procesji będzie Msza św. przy kaplicy cmentarnej w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. W piątek będzie jeszcze Msza św. o godz. 830 – wieczorem nie będzie Mszy św.
3. W sobotę – 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Różaniec z wypominkami będzie w sobotę o godz. 1700 a po wypominkach będzie o godz. 1800 – Msza św. w intencji wszystkich wiernych zmarłych , których imiona umieścimy na kartkach wypominkowych. W następnych dniach wypominki będą po Mszy św. wieczornej.
4. Kartki na wypominki – imenną naszą pamięć w modlitwie za naszych wiernych zmarłych – są na stoliku przy wyjściu z kościoła . Wypełnione kartki imionami i nazwiskami naszych zmarłych – składamy na tacę lub w zakrystii po Mszy św. w terminie do 2 listopada.
5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 800.
6. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 830 .
7. W przyszłym roku 22 maja planujemy pielgrzymkę na Maltę – śladami św. Pawła. Szczegóły i zapisy w zakrystii po Mszy św. 8.Zachęcamy do fundowania kapliczki MB Fatimskiej przy ul.Szmaragdowej. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel na konto parafii lub w kopercie. 9. Prasa katolicka – film o Św. Bernadecie.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie