Niedziela Miłosierdzia Bożego

12 kwietnia 2021
proboszcz

1. Dzisiaj  – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Międzynarodowe święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

2.Wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia błogosławionego czasu Triduum i Zmartwychwstania Pana Jezusa – składamy serdeczne podziękowania. Szczególne podziękowania dla parafian ze stowarzyszenia Przyjaciół Parafii i parafian za porządki świąteczne wokół  naszego kościoła oraz dla parafianina , który uruchomił i czuwał nad transmisją internetową z naszego kościoła– serdeczne – Bóg zapłać.

3.Składającym ofiary na potrzeby parafii – Bóg zapłać.

4.W przyszłą niedzielę podamy szczegóły odnośnie przygotowań dzieci z klas III do I Komunii św.

5.W sobotę o godz.9,00 w kościele spotkanie przed bierzmowaniem dla klas VII.

6.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie