Ogłoszenia na XII niedzielę zwykłą

26 czerwca 2021
proboszcz

1.Zapraszamy dzieci, które przyjęły I komunię świętą w ubiegłym roku na Mszę świętą z okazji I rocznicy  dzisiaj o godz. 12.00.

2.Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy starszej (VIII klasy) dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski od niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. 

4.Odpust w Rokitnie – obchody centralne o godz. 12,00.Szczegóły na plakacie.

5.W tym tygodniu wspomnienie w liturgii w poniedziałek św. Alojzego Gonzagi w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

6.Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek Mszą św. o godz. 8,00. Zachęcamy do spowiedzi św. dzieci i młodzież codziennie od 17,30.

7.ODPUST
Msza św. odpustowa w naszej parafii ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w najbliższą niedzielę o godz. 12,00. Uroczystości odpustowe na wszystkich   Mszach św. również w sobotę o godz. 18,00. Słowo Boże głosić będzie Redemptorysta z Krakowa .Będzie również okazja nabycia ciekawych książek religijnych. Po Mszy św. o godz. 12,00  – Stowarzyszenie Przyjaciół naszej parafii oraz grupy parafialne – zapraszają na poczęstunek ( kawa i ciasto) przed kościołem. Podczas tego spotkania członkowie stowarzyszenia będą rozdawać pamiątkową – piękną reprodukcję naszego obrazu MBNP. Serdecznie zapraszamy. 9.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie