Ogłoszenia na XIII niedzielę zwykłą

1 lipca 2021
proboszcz

1.ODPUST
Msza św. odpustowa w naszej parafii ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy dzisiaj o godz. 12,00. Uroczystości odpustowe na wszystkich   Mszach św. Słowo Boże głosić będzie Redemptorysta z Krakowa .Będzie również okazja nabycia ciekawych książek religijnych. Po Mszy św. o godz. 12,00  – Stowarzyszenie Przyjaciół naszej parafii oraz grupy parafialne – zapraszają na poczęstunek ( kawa i ciasto) przed kościołem. Podczas tego spotkania członkowie stowarzyszenia będą rozdawać pamiątkową – piękną reprodukcję naszego obrazu MBNP. Serdecznie zapraszamy.

2.W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu od wtorku tylko o godz. 18, 00 a w poniedziałki tylko rano o godz. 7,00.

3. Kancelaria parafialna  podczas wakacji czynna w czwartki od 16,00 do 17,00.W nagłych sprawach prosimy o zgłaszanie przy okazji Mszy św.

Telefony kontaktowe przed kancelarią i na stronie naszej parafii.

4.We wtorek uroczystość św. Piotra i Pawła – taca na Świętopietrze. Msza św. we wtorek o godz. 18,00.

5.W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św.

6.Parafianom , którzy przygotowali kościół i wokół kościoła na naszą parafialną uroczystość – serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

7.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie