Ogłoszenia na XVI niedzielę zwykłą

18 lipca 2021
proboszcz
  1. W okresie wakacyjnym Msza św. w poniedziałek o godz. 7.00, od wtorku do soboty o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna jest w czwartek w godz. 16.00 – 17.00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt przy okazji Mszy św. lub telefonicznie (tel. 690 593 442).
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    w czwartek św. Marię Magdalenę, w sobotę św. Kingę.
  3. W środę Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę z okazji tradycyjnego wspomnienia św. Krzysztofa, błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św.
  5. Nasza parafia organizuje wyjazd nad morze dla dzieci i młodzieży naszej parafii w dniach 3-5 września 2021. Informacje i zapisy u ks. Michała do 29 lipca. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć młodzież ofiarą na rzecz tego wyjazdu.
  6. Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie