Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocną

25 kwietnia 2022
proboszcz

1. Dzisiaj w święto  Miłosierdzia Bożego pamiętajmy o Koronce do Miłosierdzia Bożego w godzinie miłosierdzia. Modlitwa ku czci Bożego Miłosierdzia w kościele przed Najświętszym Sakramentem codziennie przez cały rok połączona jest z darem odpustu zupełnego. Nasz kościół codziennie jest otwarty od Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej( dla bezpieczeństwa jest monitoring przy wejściu do kościoła).                                                                                                   Po Mszach św. dzisiaj  zbiórka do puszek na działalność charytatywną Cariats naszej diecezji z racji  Święta Caritas. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom z PZC za ofiarną posługę dla ubogich z naszej parafii – Bóg zapłać.

 I Komunia Święta: Uroczystość Pierwszej Komunii świętej w przyszłą niedzielę o godz. 10,00

Próba przed Pierwszą Komunią Świętą we wtorek i czwartek o godz. 16.30 w kościele.

Spowiedź w sobotę:
kl. 3a – godz. 9.00
kl. 3b oraz dzieci z innych szkół – godz. 9.30
kl. 3c – godz. 10.00

Przed spowiedzią odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Prosimy o przyniesienie świecy chrzcielnej.

Prosimy parafian o modlitwę w intencji tych dzieci i ich rodziców.

W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz.10,30.

3.W poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty ,we wtorek św. Wojciecha ,

w piątek św. Katarzyny ze Sieny.

4.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parafianom za przygotowanie i udział w wydarzeniach Triduum Paschalnego i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego – Bóg zapłać.

5.W czwartek o godz. 18,30 spotkanie dla młodszej grupy klasy VII przed Bierzmowaniem w sali parafialnej.

6.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie