Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną

9 maja 2022
proboszcz

1.Dzisiaj w naszej parafii o godz.12,00 – uroczystość pierwszej rocznicy  Komunii św. dla dzieci z klas czwartych.

2.W ubiegłą niedzielę do I Komunii św. w naszej parafii przystąpiło 73 dzieci. Składamy podziękowanie wszystkim , którzy brali udział w przygotowaniu  dzieci do I Komunii św. Rodzice tych dzieci złożyli dar ołtarza na nasz kościół w kwocie 2300 zł. Bóg zapłać.

3.Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 17,30.

4.W piątek 13 maja rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie. W tym dniu poświęcimy nową kaplicę ku czci MB z Fatimy , która znajduje się przy wjeździe na teren naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 18,00 w piątek będzie procesja różańcowa wokół kościoła z figurą MB , którą ufundowali pielgrzymi z naszej parafii do Fatimy w roku 2017 – w 100 rocznicę objawień. Modlitwę różańcową zakończymy poświęceniem nowej kaplicy i umieszczeniem figury w jej wnętrzu. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich parafian. W czwartek prosimy kto może o przybycie na teren przy kaplicy od godz. 10,00 w celu przygotowania otoczenia kaplicy ,prosimy o zabranie ze sobą narzędzi do sprzątania (miotły , grabki itp.)

5.W poniedziałek w liturgii przeniesiona uroczystość św. Stanisława biskupa a w sobotę św. Macieja Apostoła.

6.Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania grupy starszej , które będzie w czerwcu br. w  przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.

7.Nasi ministranci zdobyli I miejsce w finale Diecezjalnych rozgrywek Ligi Ministranckiej w Paradyżu w kategorii Junior Starszy – gratulujemy naszym ministrantom.

8.Na Caritas Diecezjalną złożyliśmy i przekazaliśmy 3479zł.

9.W tym roku czytamy ewangelię wg. Św. Łukasza. Na stoliku pod chórem jest możliwość nabycia tej ewangelii w cenie 10 zł.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie