Ogłoszenia na V niedzielę Wielkanocną

16 maja 2022
proboszcz

1.Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 17,30.

2.W poniedziałek w liturgii święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski , w piątek  uroczystość św. Urbana I patrona naszego miasta.

3.Dzisiaj spotkanie po Mszy św. wieczornej dla rodziców kandydatów do bierzmowania z grupy starszej , które będzie w czerwcu br.

4.Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom , którzy przyczynili się do powstania kapliczki Matki Bożej Fatimskiej znajdującej się przy wjeździe na teren naszej parafii – Bóg zapłać. Na stronie internetowej Gościa Niedzielnego naszej diecezji są zdjęcia z naszej parafialnej uroczystości nabożeństwa fatimskiego i poświęcenia kapliczki w ubiegły piątek .Dziękujemy za tę relację dla całej diecezji przedstawicielom Gościa Niedzielnego – Bóg zapłać.

5.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie