Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

6 czerwca 2022
proboszcz

1. BIERZMOWANIE
W piątek – Ks. Biskup Ordynariusz Tadeusz Lityński w naszym kościele udzieli sakramentu Bierzmowania o godz. 1800 –  młodzieży naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji tych młodych .

2.Codziennie po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz.17,30

3.Jutro świąteczne wspomnienie NMP Matki Kościola – msza sw. rano o godz.7,00 i wieczorem o godz.18,00. W środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej , w czwartek swięto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłanaw a w sobotę wspomnienie św. Barnaby Apostoła.

4.W przyszłą niedzielę – uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.Czas przyjmowania Komuni św. wielkanocnej trwa do uroczystości Najświętszej Trójcy.

5.Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom ze Stowarzyszenia Przyjaciół naszej parafii za wszelkie działania dla naszej wspólnoty i zachęcamy innych parafian do włączenia się i wsparcie tej dzialalności.

6. Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie