Ogłoszenia na XII niedzielę zwykłą

20 czerwca 2022
proboszcz

1.Codziennie po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe – litania do Naj świętszego  Serca Pana Jezusa  z procesją eucharystyczną wokół kościola.Dzisiaj procesja z litanią po Mszy św. o godz. 1200.

2.W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała z błogosławieństwem dzieci i wianków.

3.W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wynagradzajmy Sercu Jezusa za grzechy popełnione przez nas i naszych bliźnich.   

4. W sobotę  wspomnienie Niepokalanego Serca  NMP.

ODPUST

W przyszłą niedzielę o godz. 1200 w naszej parafii przeżywać będziemy imieniny  patronki Matki Bożej Nieustajacej Pomocy. Mszą św. odpustową o godz. 1200 rozpoczniemy  Odpust Parafialny. Na wszystkich Mszach św. będziemy gościć O. Redemptorystę z klasztoru w Głogowie

Po Mszy św. o godz.12,00 – Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii  zaprasza wszystkich na Festyn odpustowy przy naszym kościele Przygotowują dla nas wiele atrakcji z pożytkiem dla duszy i ciała     ( wspólna agapa i różne formy wspónotowych zabaw dla dzieci i dorosłych). Serdecznie zapraszamy parafian na uroczystość odpustową .

5.W czwartek  w liturgii – uroczystość  – Narodzenia Sw. Jana Chrzciciela.

6.W piątek o godz. 800 – Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego – zapraszamy wszystkich uczących się i rodziców oraz nauczycieli.

7.Składamy serdeczne podziękowania  parafianom za piękne ołtarze przygotowane na Boże Ciało – Bóg zapłać.

8.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie