1.Codziennie po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzisiaj o godz. 17,30.
2.
ODPUST
W przyszłą niedzielę o godz. 1200 w naszej parafii przeżywać będziemy imieniny patronki Matki Bożej Nieustajacej Pomocy. Mszą św. odpustową o godz. 1200 rozpoczniemy Odpust Parafialny. Na wszystkich Mszach św. będziemy gościć O. Redemptorystę z klasztoru w Głogowie.
Po Mszy św. o godz.12,00 – Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii zaprasza wszystkich na Festyn odpustowy przy naszym kościele Przygotowują dla nas wiele atrakcji z pożytkiem dla duszy i ciała ( wspólna agapa i różne formy wspólnotowych zabaw dla dzieci i dorosłych). Serdecznie zapraszamy parafian na uroczystość odpustową .
3.W środę wspominamy w liturgii św. Alojzego Gonzagę a w sobotę Narodzenie św. Jana Chrzciciela .
4.W piątek o godz. 800 – Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego – zapraszamy wszystkich uczących się i rodziców oraz nauczycieli.
Nie będzie Mszy św. o godz.7.00.
5.Prasa katolicka.