13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 lipca 2023
proboszcz

1.Od poniedziałku rozpoczeliśmy wakacyjny program duszpasterski. Msza św. w tygodniu tylko wieczorem o godz. 18.00 a w poniedziałki tylko rano o godz. 7.00.

Kancelaria parafialna czynna w czwartki od godz.16.00 do 17.00.  Ważne sprawy prosimy zgłaszać w tygodniu przed lub po Mszy św.

2.W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą sw. a w piątek od godz.17.00.

3.Odwiedziny chorych w piątek od godz.8.00 .Proszę zgłosić w zakrystii po Mszy św. chorych ,  których mam odwiedzić z Komunią św. w ten piątek.

4.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za radość czasu odpustu w naszej parafii . Szczególne podziękowania dla parafian ze Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii i tym którzy na rózne sposoby obdarzyli nas swoją pracą i wszelkimi darami – Bóg zapłać.

5.W naszej parafii będziemy gościć studentów – stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” którzy w dniach od 5 – 11 lipca będą w naszym mieście.

W naszej parafii w czwaretk o godz. 20.00 będzie z ich udziałem nabożeństwo w Duchu Taize – wszystkich zapraszamy.

W przyszłą niedzielę będą z nami na Mszach św. o g.8,30 , 10.30

i 12.00 – będzie to Niedziela Świadectw.

Jako parafia jesteśmy proszeni o przyjęcie na obiad 39 studentów z Katowic , Kielc , Łodzi i 2 siostry zakonne. Prosimy o zgłoszenie się 13 rodzin – dzisiaj po Mszy św. lub w najbliższym czasie przy okazji mszy św. w tygodniu – kto by zechciał po 3 osoby przyjąć w niedzielę na obiad – Bóg zaplać. Wszystkie 11 miejskie parafie – zapraszają w podobnej liczbie studentów na obiad w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00.

 6.Prasa katolicka

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie