XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14 września 2023
proboszcz

1.W tym tygodniu w środę św. Jana Chryzostoma , w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Św. a w piątek NMP Bolesnej.

2. Od 21 do 29 października planujemy Misje Parafialne w naszej parafii. Przed kościołem umieścimy i poświęcimy nowy Krzyż Misyjny. Już teraz dziękujemy parafianom , którzy rozpoczęli prace związane z wykonaniem nowego Krzyża. W wybraną niedzielę poprosimy o składkę na cele związane z misjami.  Szczegóły będziemy podawać w następne niedziele.

3.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 , będzie spotkanie dla rodziców i dzieci z klas III przed I Komunią Św.

4.18 września – w poniedziałek będzie o godz. 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8. Na to spotkanie również zapraszamy klasy 6 szkoły podstawowej.

5.W wielu parafiach dorośli uczestniczący we Mszy św. biorą czynny udział w liturgii.

Pragniemy również w naszej parafii przygotować chętnych parafian i parafianki do takiej posługi liturgicznej. Do końca września zachęcamy do zapisania się w zakrystii po każdej Mszy św. – Bóg zapłać.

6.Na tablicy ogłoszeń umieszczone są grupy parafialne w naszej parafii. Prosimy zapoznać się i dołączyć według uznania do wybranej grupy. Szczegóły na plakacie.

7.Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy św. wieczornej a Wspólnoty Krwi Chrystusa w środę po Mszy św. wieczornej.

8.W najbliższą środę – 13 września to kolejna rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej z procesją wokół kościoła z figurą MB z Fatimy będziemy modlić się na Różańcu św. spełniając prośbę Matki Bożej.

Za tydzień parafianie ze Szmaragdowego Wzgórza przedstawią swoje plany i  po Mszy św. będzie składka na cele naszej świątyni. Prosimy o wsparcie tych działań. Bóg zapłać.

Prasa Katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie