XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

28 września 2023
proboszcz

1.W tym tygodniu w środę  św. Wincentego a Paulo , w   czwartek  św. Wacława , w piątek św. Archaniołów Michała , Gabriela i Rafała a w sobotę św. Hieronima.

2. Od 21 do 29 października planujemy Misje Parafialne w naszej parafii. Przed kościołem umieścimy i poświęcimy nowy Krzyż Misyjny. W wybraną niedzielę poprosimy o składkę na cele związane z misjami.  Szczegóły będziemy podawać w następne niedziele.

3.Spotkanie Kręgu Biblijnego wyjątkowo we wtorek po Mszy św. wieczornej. W środę spotkania wspólnoty Krwi Chrystusa i Apostolatu Maryjnego po Mszy św. wieczornej – zapraszamy parafian.

4.Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z adoracją Najświętszego Sakramentu w środę po Mszy św.

4.Uczniów z klas VII zapraszamy w sobotę 30 września o godz.9.00 na pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem  w sali pod kościołem .

5.Pragniemy  w naszej parafii przygotować chętnych parafian i parafianki do  posługi liturgicznej. Do końca września zachęcamy do zapisania się w zakrystii po każdej Mszy św. – Bóg zapłać.

6.W piątek o godz. 18.30 – pierwsze spotkanie Oazy Młodzieżowej. Zapraszamy uczniów od 6 klasy SP. Spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych od klasy 2 do 5 będzie w sobotę o godz.16.00 w sali parafialnej – zapraszamy dzieci i młodzież.

7.Dziękujemy parafianom za prace porządkowe w naszych salkach pod kościołem oraz za dar malowania mniejszej salki – Bóg zapłać.

8.W przyszłą niedzielę gościć będziemy O. Redemptorystę z promocją książek katolickich.

9.Pielgrzymka do Rokitna – 7 października w sobotę o godz. 10.00 rozpocznie się odpust ku czci MB Różańcowej z przyjęciem relikwii Bł. Rodziny Ulmów. Uroczystości będzie przewodniczył abp Józef Michalik.

Chętnych parafian prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszy św.

Prasa Katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie