XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

12 października 2023
proboszcz
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek błogosławionego Honorata Koźmińskiego. 
  2.  Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o 17:30, w tygodniu po mszach wieczornych. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w środy i piątki o godzinie 17:00. 
  3.  Od 21 października rozpoczniemy w naszej parafii misje święte. Potrwają one do 29 października włącznie. W czasie misji możemy uzyskać odpust zupełny. Chcemy także się do nich przygotować duchowo. Dlatego od 16 października będziemy trwać na modlitwie w intencji misji. Szczegółowy plan przygotowania oraz misji świętych dostępny jest na tablicy ogłoszeń. Można pobrać także program, który wyłożony jest na stoliku pod chórem. Przed kościołem umieścimy i poświęcimy nowy krzyż. Dziś ofiary złożone na tacę, są przeznaczone na potrzeby misji. Bóg zapłać! 
  4.  W piątek, 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, z procesją wokół świątyni i modlitwą różańcową.
  5.  W przyszłą sobotę o godzinie 10:30 zbiórka ministrantów i lektorów oraz kandydatów w salce pod kościołem. 
  6.  W przyszłą niedzielę o godzinie 12:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  7.  Za tydzień zbiórka do puszek na stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  8.  Stowarzyszenie na Szmaragdowym Wzgórzu zaprasza do wspólnego wspólnej pracy przy nowych nasadzeniach na skarpie przy kościele. Każda para rąk mile widziana. Prosimy, by zabrać ze sobą sprzęty ogrodowe.
  9.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Życzymy wszystkim parafianom i gościom błogosławionej niedzieli oraz nadchodzącego tygodnia.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie