MISJE ŚWIĘTE – 23.X.2023

19 października 2023
proboszcz
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Jadwigę Śląską w we wtorek św. Ignacego , w środę św. Łukasza Ewangelistę, w piątek św. Jana Kantego. 
  2.  Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o 17:30, w tygodniu po mszach wieczornych. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w środy i piątki o godzinie 17:00.
  3. MISJE ŚWIĘTE 
  4.  W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii misje święte, które prowadzić będą Ojcowie Jezuici .Mottem przewodnim tych dni będą słowa Pana Jezusa „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Misje będą do 29 października włącznie. W czasie misji możemy uzyskać odpust zupełny. Chcemy także się do nich przygotować duchowo. Dlatego od 16 października będziemy trwać na modlitwie w intencji misji. Szczegółowy plan przygotowania oraz misji świętych dostępny jest na tablicy ogłoszeń. Można pobrać także program, który wyłożony jest na stoliku pod chórem. Przed kościołem umieścimy i poświęcimy nowy krzyż. Prosimy o modlitwę i zaproszenie naszych parafian może domowników lub sąsiadów do skorzystania z tego czasu łaski. Również dzisiaj  ofiary złożone na tacę, są przeznaczone na potrzeby misji. Bóg zapłać! 
  5.  Dzisiaj po Mszy św. składka do puszek „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6.  Dzisiaj  o godzinie 12:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  7.  WYPOMINKI.

Koperty z kartkami na wypominki – imienną modlitwę Kościoła za naszych wiernych zmarłych są pod chórem na stoliku. Wypełnione imionami zmarłych możemy składać na tacę lub w zakrystii przed lub po Mszy św. w tygodniu.

  •  Dziękujemy parafianom ze Stowarzyszenia na Szmaragdowym Wzgórzu i innym  za wspólną pracę przy  sadzeniu zieleni i umacnianiu wzgórza przy naszym kościele- Bóg zapłać.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie