XXIX NIEDZIELA – MISJE PARAFIALNE

26 października 2023
proboszcz
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w sobotę św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – dzień imienin Ks.Bp.Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy w modlitwie. 
  2.  Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o 17:30, w tygodniu przed mszą wieczorną o godz.17.30.
  3. MISJE ŚWIĘTE 
  4.   Rozpoczynamy w naszej parafii misje święte, które prowadzić będą Ojcowie Jezuici .Mottem przewodnim tych dni będą słowa Pana Jezusa „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Misje będą do 29 października włącznie. W czasie misji możemy uzyskać odpust zupełny.  Szczegółowy plan  misji świętych dostępny jest na tablicy ogłoszeń. W piątek w czasie Drogi Krzyżowej o godz.17.00 – poświęcimy przed kościołem nowy krzyż. W czwartek odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. W środę okazja do Spowiedzi św. rano od godz. 8.00 do 8.30 i wieczorem od godz.17.00 do 18.30. We wtorek będzie okazja do sakramentu Chorych rano i wieczorem w czasie Mszy św. Misje będą codziennie rano o godz. 8.30 lub wieczorem o godz.18.00 . Prosimy o modlitwę i zaproszenie naszych parafian może domowników lub sąsiadów do skorzystania z tego czasu łaski.  
  5.  Dzisiaj niedziela misyjna – taca na misje.”.
  6.  WYPOMINKI.

Koperty z kartkami na wypominki – imienną modlitwę Kościoła za naszych wiernych zmarłych są pod chórem na stoliku. Wypełnione imionami zmarłych możemy składać na tacę lub w zakrystii przed lub po Mszy św. w tygodniu.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie