II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024
proboszcz

25 lutego 2024

  1. Nabożeństwa wielkopostne: dzisiaj Gorzkie Żale o godzinie 17:15, w piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:15. Droga krzyżowa dla dzieci w najbliższy piątek o 16:45.
  2. Spotkanie kręgu biblijnego oraz Apostolatu Maryjnego we wtorek po Mszy wieczornej, a Wspólnoty Krwi Chrystusa w środę po Mszy wieczornej.
  3. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 16:00-17:00
  4. Dziś zbiórka do puszek na pomoc misyjną Ad Gentes.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17:00. Msza w pierwszą sobotę o godzinie 8:30 wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową. Odwiedziny chorych od godz. 9:00.

REKOLEKCJE :

  • Od przyszłej Niedzieli Wielkiego Postu przeżywać będziemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Jerzy Krupa ze zgromadzenia ojców redemptorystów. Prosimy o zapraszanie  innych parafian do udziału oraz modlitwę w intencji naszych rekolekcji.
  • W czwartą niedzielę Wielkiego Postu zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego grobu oraz na wystrój świąteczny kościoła. Planujemy także zakup figury Pana Jezusa złożonego do grobu – koszt figury to 2.400 zł.
  • Planujemy pielgrzymkę parafialną w dniach od 7  do 14 maja do głównych sanktuariów maryjnych w Austrii , Szwajcarii i północnych Włoch. Zgłoszenia w zakrystii.  Szczegółowy plan wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Spotkanie  dla wszystkich zainteresowanych pielgrzymką będzie w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  • Przypominamy, że możemy przekazać 1,5% na rzecz Stowarzyszenia „Szmaragdowe wzgórze”. Druki dla emerytów i rencistów dostępne są w zakrystii. 

10.Prasa katolicka: Gość Niedzielny oraz Niedziela do odbioru w zakrystii

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie