IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

14 marca 2024
proboszcz
  1. Dzisiaj niedziela Laetare, która uświadamia nam, że jesteśmy bliżej świąt zmartwychwstania. Podkreśla to także różowy kolor szat liturgicznych.
  2. Nabożeństwa wielkopostne: dzisiaj Gorzkie Żale o godzinie 17:15, w piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:15. Droga krzyżowa dla dzieci w najbliższy piątek o 16:45.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego we wtorek po Mszy wieczornej, a Wspólnoty Krwi Chrystusa w środę po Mszy wieczornej. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy wieczornej.
  4. Kancelaria parafialna czynna  w poniedziałek i  czwartek od 16:00-17:00
  5. Dziś po Mszy świętej o godzinie 12:00 spotkanie do bierzmowania dla kandydatów z klas VIII – Szkoły Podstawowej. Prosimy o obecność.
  6. Za tydzień podczas Mszy świętej o godzinie 12:00 poświęcenie książeczek dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii świętej.
  7. Zapraszamy małżonków na kolejne spotkanie do Sali parafialnej w przyszłą sobotę tj 16 marca o godzinie 19:00. Tym razem towarzyszyć nam będą postaci Elżbiety i Zachariasza.
  8.  Dziś  zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego grobu oraz na wystrój świąteczny kościoła. Planujemy także zakup figury Pana Jezusa złożonego do grobu – koszt figury to 2.400 zł.
  9. Za tydzień podczas Stowarzyszenie Szmaragdowe Wzgórze przeprowadzi pierwszą zbiórkę finansów na wystrój wnętrza naszej świątyni. Ofiary będzie można złożyć do puszki a także przy pomocy czytnika kart płatniczych. Przypominamy także, że możemy przekazać 1,5% na rzecz Stowarzyszenia „Szmaragdowe wzgórze”. Druki dla emerytów i rencistów dostępne są w zakrystii.
  10.  Prasa katolicka: Gość Niedzielny oraz Niedziela do odbioru w zakrystii.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie