II NIEDZIELA WIELKANOCNA

11 kwietnia 2024
proboszcz

1.Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia – Międzynarodowe Święto Caritas –   rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Dzisiejsza zbiórka do puszek jest na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.

2.Dzisiaj o godz.15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Według objawień św. Faustyny Pan Jezus objawił , ze w tym dniu wylewa całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła Jego miłosierdzia.

3.Jutro Zwiastowanie Pańskie – uroczystość przeniesiona na dzisiejszy dzień.

Jest to Dzień Świętości Życia – okazja do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Msza św. rano o godz.7.00 i wieczorem o godz.18.00.

4.Domowy Kościół zaprasza do uczczenia relikwii bł. Rodziny Ulmów. Po każdej Mszy św. będzie okazja ucałowania relikwii .

5. 2 maja planowana jest jednodniowa pielgrzymka do Gorzowa Wielkopolskiego i Paradyża. W programie jest katedra , sanktuarium św. Weroniki Giuliani i klasztor w Paradyżu .Koszt 150 zł. Zapisy u ks. Dariusza w zakrystii.

6.Za tydzień po Mszy św. o godz.12.00 ostatnie spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią Św. Obecność rodziców i dzieci obowiązkowa.

7.Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ufundowane dary i ofiary dla naszego kościoła z racji Zmartwychwstania Pańskiego – Bóg zapłać.

8.Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po Mszy św.

9.Wystrój wnętrza naszego kościoła.

W najbliższą sobotę 13 kwietnia o godz.10.00 Szmaragdowe Wzgórze wraz z rodzicami dzieci od I Komunii Św. zapraszają na wiosenne porządki wokół kościoła. Chętnych prosimy o przyniesienie ze sobą narzędzi i sprzętów potrzebnych do tych prac .

Taca w przyszłą niedzielę będzie zbierana przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół naszej parafii na posadzkę w naszym kościele. Po Mszy św. będzie także możliwość dokonania wpłat przez  czytnik kart płatniczych.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom – Stowarzyszenie zaprasza w przyszła niedzielę o godz.19.00 do Sali parafialnej pod kościołem na spotkanie informacyjne omawiające koncepcje i plany wykończenia wnętrza naszej świątyni. Prowadzący ten projekt postarają się odpowiedzieć na pytania związane z tym dziełem.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie