III NIEDZIELA WIELKANOCNA

18 kwietnia 2024
proboszcz

1.Dzisiaj w naszej diecezji dzień szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego.

2. Po Mszy św. o godz.12.00 ostatnie spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią Św. Obecność rodziców i dzieci obowiązkowa.

3.Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie wczorajsze  prace  przy naszym kościele.  Bóg zapłać  parafianom ze Stowarzyszenia Szmaragdowego i niektórym rodzicom i ich dzieciom przed I Komunią św. za poświęcony czas i prace.

4.Dzisiejsza taca zbierana przez nasze Stowarzyszenie Szmaragdowe jest na posadzkę w naszym kościele. Również przy wyjściu z kościoła będzie możliwość wesprzeć to dzieło ofiarą do puszki oraz czytnikiem kart płatniczych i blikiem. Serdecznie zachęcamy i prosimy o hojność w dobrowolnej ofiarności na te prace .Pojawia się możliwość , że już w maju br. zaczniemy te prace – to  zależy od posiadania odpowiedniej kwoty na zakup płytek na posadzkę i opłacenie prac. Za wszelaką hojność i życzliwość dla swojej parafii – Bóg zapłać.

Dzisiaj również jak było zapowiadane Stowarzyszenie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie do sali parafialnej pod kościołem o godz.19.00.

Członkowie Stowarzyszenia naszej parafii chcą przedstawić koncepcje , etapy i plany wykończenia wnętrza naszej świątyni oraz odpowiedzieć na zadane pytania. Dzisiaj o godz.19.00 w sali parafialnej zapraszamy na to spotkanie zainteresowanych parafian.

5.Prasa katolicka.

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie